KONST / Litografier / Färglitografi 8869429
nr 886 9429
Stig Claesson Slas
(1928-2008), Sverige
Färglitografi , Stig Claesson Slas (1928-2008), 178/200, signerad. -74, motivet: 49x60
Utrop:
1.000 kr
Såld:
450 kr
måndag 7 april 2014
kl 19:07:15
1/4 19:49:35
4/4 18:39:28
400 kr
Stig Claesson Slas
Läs mer om Stig Claesson Slas